Kancelaria Adwokacka

Panel odpowiedzi na Twoje pytanie

Twoje Pytanie
Dzień dobry.Mija prawie 5 lat od śmierci mojego ojca a moja siostra i matka zagarneły wszystko po jego śmierci bo niby był testament i im się wszystko należy czy mogę mieć jeszcze jakieś roszczenia odnośnie spodku i jeśli tak czy może mi pan w tym pomóc?
Odpowiedź Adwokata
Status: W trakcie analizy

Twoje pytanie trafiło do prawnika.
Otrzymasz powiadomienie mailowe niezwłocznie po udzieleniu odpowiedzi.
Umów wizytę